Poznaj Nas!

Ola Wołoszyn

ARS PRO ANIMA

 

Pomaga Kobietom odkrywać ich twórczą naturę.

Z wykształcenia psycholog, arteterapeuta, trener. Z pasji nauczyciel malowania intuicyjnego Vedic Art.

„Moją misją jest zachęcać innych, by żyli w zgodzie ze sobą. Żyć w zgodzie ze sobą to znaczy poznawać siebie, być ze sobą w kontakcie i podążać za tym, co w nas żywe i prawdziwe. Dać sobie przyzwolenie na to, by być takim, jakim się jest. Znaleźć w sobie odwagę, by być takim, jakim się jest. Wierzę, że to przyzwolenie i odwaga wypływają z jakości szczególnego rodzaju relacji, o której czasem zapominamy. Relacji z samym sobą! Jeśli jest wypełniona akceptacją, zrozumieniem i miłością – jesteśmy na dobrej drodze.

Wierzę, że każdy z nas ma naturalną potrzebę bycia twórczym. Wierzę też, że każdy z nas nosi w sobie źródło nieograniczonej twórczej mocy. Mocy wykorzystywanej nie tylko w działalności artystycznej, ale też w pracy, domu, relacjach, w tworzeniu własnego życia. Ze studiów psychologicznych i arteterapeutycznych, a także doświadczeń własnych i uczestników moich warsztatów wiem, że intuicyjne, ekspresyjne, nieograniczone normami, kanonami i ocenami tworzenie może nas wspierać w zdrowieniu, zmianie i rozwoju.

Twórczość i uważność to narzędzia, dzięki którym wyruszysz w podróż w moim towarzystwie. Oba przenikają się tworząc wzmocniony efekt. Za ich pomocą będziesz poznawać się, będziesz bliżej siebie, swojego ciała, myśli, emocji, pragnień, potrzeb i wartości, a w konsekwencji będziesz mogła odkryć, gdzie jesteś na swojej drodze życia i jaka droga jest dla Ciebie najlepsza.”

 

Justyna Turek

Changepilots

 

 

Projektantka doświadczeń i procesów kreatywnych. Pomaga nawigować projektowy proces zmian i innowacji w biznesie i organizacjach pozarządowych w oparciu o metodyki Human-Centered Design i Design Thinking. Stale podróżuje zbierając inspiracje i wiedzę o zmieniających się rynkach i społeczeństwach. Swoje doświadczenie zdobyła pracując w studiach projektowych, centrach i ośrodkach designu w Paryżu, Helsinkach, Nowym Jorku i Łodzi. Współzałożycielka agencji strategiczno-kreatywnej Change Pilots i narzędzia oraz warsztatów Design Safari, członek Service Design Polska. Przez ostatnich kilka lat z prywatnej pasji prowadzi badania w tematach codziennych rytuałów na świecie oraz wymiany wiedzy w sieciach współpracy (collaborative network).

Karolina Gawrońska

SAvory or Sweet

 

 

Karolina Gawrońska, YouTuberka, blogerka kulinarna, triathlonistka, biegaczka długodystansowa i weganka. Jej ogromną pasją jest tworzenie przepisów na zdrowe i pełnowartościowe słodycze, które nie odbiegają od tradycyjnych i  grzeszą smakiem. Stara się dookoła zarażać pozytywną energią, witalnością i pozytywnym podejściem. Jej głównym celem jest promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. Prowadzi warsztaty kulinarne, wykłady, nagrywa filmy na swój kanał YouTube, biega, wydała własnego e-book’a z roślinnymi przepisami, a obecnie pisze książkę kulinarną pełną szalonych słodkości.

 

Karolina Lewińska

Ginger Up Studio

Od kilkunastu lat zajmuję się ruchem. Jestem tancerką, choreografką i trenerką personalną. Pracuję również jako nauczycielka plastyki. To właśnie dzieci są najlepszym przykładem jak powinno traktować się swoje ciało. Nie jesteśmy stworzeni do siedzenia w miejscu, warto wziąć przykład z dzieci i ruszać się. Ciągle się ruszać.

Mam doświadczenie w pracy z kobietami w różnym wieku od trzy letnich po 80 letnie. W swoim treningu wykorzystuję tecniki jak pilates, trening mięśni dna miednicy, trening funkcjonalny, a także techniki wokalne czy taneczne.

Każde ciało jest piękne, tylko musisz mu dać czego potrzebuje. Traktować je z „przyjemnością i pięknem”. Wtedy odda ci to samo.

 

 

error: kopiowanie wyłączone